Hotel Orea Pyramida

  Bělohorská 24, Praha - zobrazit na mapě

.Orea Hotel PYRAMIDA se nachází v jedné z nejklidnější části Prahy, v blízkosti Pražského hradu, Strahova a 10 minut jízdy autem od letiště Praha-Ruzyně. Svou polohou a vybavením je ideálním místem zejména pro pořádání konferencí a obchodních setkání. Moderně vybavené pokoje nabízí pohodlné ubytování i těm nejnáročnějším klientům.


Hotel Pyramida v Praze nabízí hostům 344 pokojů, které svým vybavením odpovídají mezinárodnímu standardu. K dispozici jsou též pokoje pro handicapované klienty, nekuřáky, 12 exkluzivních apartmá s vlastní terasou a možným výhledem na Pražský hrad. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, telefon, TV se satelitním přijmem a bezpečnostní schránku.


Restaurace I. je hlavním gastronomickým střediskem hotelu. Snídaně jsou podávány buffetovým způsobem, obědy a večeře formou menu či buffetovým stylem. Kapacita restaurace je 300 míst. Restaurace Jalta je umístěna v přízemí hotelu a podávají se zde speciality české a mezinárodní kuchyně. Obědy a večeře jsou podávány stylem a` la carte. Kapacita restaurace je 70 míst.


Osobitou atmosféru má i Lobby bar s kapacitou 60 míst. Ve večerních hodinách zde hosté mohou odpočívat při živé klavírní hudbě. Velký sortiment míchaných nápojů. V letní sezóně můžeme nabídnout našim klientům pohodlné posezení v zahradní restauraci s kapacitou 50 míst. Slouží jako místo pro občerstvení a odpočinek nejen hotelových hostů. Speciality jsou připravovány na lávovém grilu.


Méně o hotelu ...


Rezervace pobytu:

312 243 298     777 928 789
pondělí až pátek 9:00 -17:00
hotel-orea-pyramida@toprague.cz


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Orea Pyramida Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Orea Pyramida Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.